Hardware

Screenshot_254Servery IBM

Výkonné a spoľahlivé x86 servery IBM využívajú najmodernejšie procesory Intel. Zabezpečujú výnimočnú dostupnosť, ľahšiu spravovateľnosť, vysokú efektivitu, vynikajúci výkon a revolučnú škálovateľnosť pre spracovanie väčšieho množstva informácií a zoptimalizovanie procesov.
Ponúkame riešenia na báze serverov IBM System x s operačnými systémami Microsoft Windows Server, Citrix Xen Server, VMware vSphere.

IBM Global Financing pomáha prefinancovať obstaranie hárdvéru, softvéru a IBM služieb. Viac o možnostiach financovania sa dozviete tu, alebo kontaktujte priamo obchodného zátupcu: Milana Dobiáša, ktorý Vám pomôžeme zaistiť ďalší postup.

Diskové storage systémy IBM

ibm business partnerProdukty a ponuky z línie diskových systémov IBM System Storage Storwize predstavujú atraktívne storage riešenia s mimoriadnym prínosom pre všetky úrovne podnikania.

Desktopové riešenia Hewlett Packard a Lenovo

Pre podnikové potreby sa opierame o produkty z línie desktopov a pracovných staníc firiem Hewlett Packard a Lenovo, ktoré dokážu pokryť aj najnáročnejšie požiadavky kladené na spoľahlivosť, kompatibilitu a servis.

lenovo busines partner Preferred Partner 2012_circle_blue_horz

Riešenia virtualizácie serverov a desktopov

Ponúkame riešenia na báze hardvérového vybavenia IBM a softvérového vybavenia Citrix a VMware vSphere.

wmwarecitrix

Registračné pokladne

Certifikovaná Registračná pokladňa predstavuje počítač, pozostávajúci z testovaných a spoľahlivých komponentov, s možnosťou sieťového pripojenia na centrálny počítač so skladovým hospodárstvom. Viac sa dozviete tu.
Ponúkame hardvérové vybavenie Wincor-Nixdorf, ktorý je výrobcom profesionálnych pokladničných systémov a radí sa na popredné pozície vo svete a na prvé miesto v Európe a v SR.

wincor